טכנאי שיניים

שיתוף פעולה מלא עם רופאי שיניים : בעל נסיון רב בהתאמת שיניים תותבות עם אורי רז קומיטאו טכנאי שיניים בדרגת אומן , מומחיות ב שיניים תותבות.

אורירז קומיטאו : למד את מקצוע טכנאות השיניים בצורה יסודית ומקצועית. השתלם בתחילת דרכו אצל טכנאי השיניים מנחם זילברשטיין- המומחה. את שירותו הצבאי עשה בשירות מעבדת השיניים "פה ולסת" תל השומר בין השנים 1990-1993 .
  • התמחות עיקרית שלו הינו תחום התותבות- אקריל.
  • התמחיות נוספות: מתכות, חרסינה ואקרילים מכל הסוגים.
  • כיום אורירז קומיטאו עובד בשיתוף פעולה צמוד עם רופאים להתאמה מקצועית ומושלמת  של שיניים תותבות.
  • בשיטות החדשות והיעילות ביותר שקיימות
  • עם חומרים איכותיים ביותר, ללא פשרות.
  • בשירות יעיל אישי ומקצועי- גם עד הבית

הזמינו אותנו עוד היום  לפגישת ייעוץ בביתכם ,לתיקון חידוש או תותבות שלמות שירות זמין 24 שעות למקרי חירום. צוות של רופא וטכנאי שיניים מגיע לאחר תאום טלפוני למקום מושבו של המטופל.

שירות יעיל עבור המטופל כאשר אין ביכולתו  מסיבה כלשהיא להגיע למרפאת שיניים / מעבדת שיניים ולקבל עזרה ראשונה לשיפור המצב והנוחות של השיניים התותבות.

טכנאי שיניים תותבות

טכנאי שיניים

טכנאי שיניים

כואבות השיניים? החניכיים פצועות? חוסר התאמת שיניים תותבות בפה?

1.  הסיבה העיקרית –הצטמקות של עצם הלסת העליונה והתחתונה, החך, והרקמות.  כאשר יש ירידה והרזייה דרסטית במשקל ומסת הגוף

2. הזנחה - כאשר השיניים לא מותאמות או נשברו,חוסר התאמה וחוסר דיוק יוצר פצעי לחץ חתכים וכאבים נוראיים ולפעמים בלתי נסבלים מצד המטופל

שיניים תותבות היינה התמחות , יש צורך בידע לא מבוטל וכן בניסיון רב שנים . כל פה הוא מקרה לגופו והניסיון בתחום השיניים תותבות מאפשר התאמת תותבות בצורה מושלמת לכל מקרה.

03-509-8119

טכנאי שיניים הוא אחד המקצועות בהם בעל המקצוע נדרש להיות בעל רישיון טכנאות שיניים מטעם משרד הבריאות. על מנת לקבל רישיון על הטכנאי יש לעבור בחינות והסמכותת שונות ויש גם סולם דרגות מקצועי : דרגת מעשי , דרגת מוסמך, דרגות אומן ודרגת מומחה. כל אחת מהדרגות הללו מציינות וותק מקצועי , ניסיון מעשי והסמכה ממשלתית. טכנאי שיניים מוסמך הוא האחראי בכל הקשור בחלק הטכני של אחזקה וטיפול בהיבט הטכני : תותבות , שתלים , חרסינה , כתרים , פלסטיקה , גבס , אקריל , עבודות מוברגות , עבודה על זרקוניה , קומפוזיטים  וטכניקות נוספות על מנת לטפל בכל פה באופן ייחודי.
כל התחומים שהזכרנו הם אלו המרכיבים את התחום ועליה מתבססת עבודת טכנאי שיניים. יחד עם זאת נדרש טכנאי השיניים למיומנות טכנית גבוהה מאוד על מנת לייצר מוצר ברמת גימור מעולה. על מנת ליצור התקן מתאים לפה של מטופל נדרשת ההשכלה ווהכשרה הנכונה וכן  ידיים מצוינות ועין חדה .יש המחשיבים עבודה זו גם כאומנות משום שהיא דורשת כישרון ויצירתיות במיוחד כאשר מדובר במטופל הנזקק להתקן מורכב מאוד שיותקן בפיו.  שיניים תותבות מכל סוג הן מעשה מלאכת מחשבת ויש פרמטרים רבים בהם טכנאי השיניים חייב להתחשב : אילוצים טכניים , בריאות הפה של המטופל החומרים בהם על הטכנאי להשתמש.
איך בוחרים טכנאי שיניים ומעבדת שיניים
טכנאי שיניים ומעבדות שיניים מעניקות שירותים לגופים רבים : רופאי שיניים, מעבדות צבאיות , מעבדות אוניברסיטה, בתי אבות , בית חולים , קופות חולים ולקוחות פרטיים. בישראל עובדים טכנאים רבים ומעבדות שיניים רבות במגוון רמות ומקצועיות. טכנאי שיניים  - הטוב ביותר לטפל באחד הדברים הכי יקרים בגופנו – השיניים שלנו ובמקרה זה הינו – שיניים תותבות
איך ניתן לבחור טכנאי שיניים מקצועי ואמין ?
ניתן לקבל המלצות מלקוחות של המרכז לשניים תותבות , טכנאיי שיניים ומעבדת שיניים מעניקה שירות למטופלים ברמה הגבוה ביותר. ניתן לקבוע פגישה ולהתרשם מעבודת ה טכנאי השיניים ולא להסס לבקש לראות תעודות או המלצות.

צרו קשר באמצעות הטופס

להיות בקשר

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ חינם
נגישות