טכנאי שיניים לתותבות

טכנאי שיניים לתותבות

טכנאי שיניים מתמחה בתותבות

כאשר מוצא האדם את עצמו עם חיוך עצוב וחסר שיניים, הוא פונה לביצוע שיקום הפה. שתלים ושיניים תותבות יוכלו למלא ברמת הצלחה משביעת רצון את מקומן של השיניים החסרות. את הטיפול חשוב לבצע במרפאה בעלת מוניטין ורפרטואר עשיר בתחום ביצוע שתלים ותותבות. אך אין די בכך. השיניים התותבות שיתלוו מעתה והלאה לחייו של המטופל, חייבות להיות מתאימות לחלל הפה. כמו כן המראה שלהן צריך להיות מותאם וטבעי ככל האפשר. למי זה קשור? אמנם ביצוע טיפול שיניים מתבצע על ידי רופא שיניים, אך הכנת השתלים כמו גם בנייה של שיניים תותבות מתבצע על ידי טכנאי שיניים. במעבדת השיניים בונים מחומרי גלם איכותיים ומתאימים למטרה זו, את השיניים התותבות. בעת הבנייה ניתן להבחין בין גוונים שונים ובין מבנים בצורות שונות. טכנאי השיניים יכין את השיניים הנדרשות בהתאם להנחיות של הרופא. טכנאי אמין ומקצועי בשביל שהאדם יהיה מרוצה מהשיניים התותבות שיושתלו בתוך פיו, חובה כשהם יוכנו על ידי טכנאי שיניים מקצועי ואמין. כזה שהוסמך לעסוק במקצוע הטכנאות, ויש לו את כל הידע הנדרש ואת הכלים המקצועיים לשם הכנת שיניים תותבות תקינות ואיכותיות. כאלו שישתלבו בנוחות מקסימלית ובמראה טבעי בתוך פיו של המטופל. על טכנאי שיניים לעמוד בדרישות משרד הבריאות ולנהל את המעבדה בהתאם להנחיות. כך יהיה ההתקן משביע רצון, וישמש את הפציינט לאורך זמן.

טכנאי שיניים מתמחה באחד מענפי טכנאות השיניים. טכנאי שיניים לתותבות הינו טכנאי שעבר הכשרה ארוכה בתחום טכנאי שיניים לתותבות.

ע"מ להיות טכנאי שיניים לתותבות צריך ידע ונסיון רב, ע"מ לדעת את הדברים הקטנים שיהפכו את התותבת מאקריל לתותבת שיושבת בפה . תותבת שנראיית טוב , תותבת שהיא גם נוחה וגם טוב ונעים ללעוס איתה.

טכנאי שיניים לתותבות הוא תחום שהמקצוענים בו לא רבים במיוחד. חובה להיות בעל נסיון ולעבוד תחתיו של רופא שיניים שגם הוא מתמקצע בתחום השיקום באמצעות שיניים תותבות.

מתי תדעו שאתם צריכים טכנאי שיניים לתותבות ? כואבות השיניים? החניכיים פצועות? קיימת חוסר התאמה של השיניים תותבות בפה?

1.  הסיבה העיקרית –הצטמקות של עצם הלסת העליונה והתחתונה, החך, והרקמות.  כאשר יש ירידה והרזייה דרסטית במשקל ומסת הגוף

2. הזנחה – כאשר השיניים לא מותאמות או נשברו,חוסר התאמה וחוסר דיוק יוצר פצעי לחץ חתכים וכאבים נוראיים ולפעמים בלתי נסבלים מצד המטופל

טכנאי שיניים לשיניים תותבות היינה התמחות , יש צורך בידע לא מבוטל וכן בניסיון רב שנים . כל פה הוא מקרה לגופו והניסיון בתחום השיניים תותבות מאפשר התאמת תותבות בצורה מושלמת לכל מקרה.

שיניים תותבות - תמונות לדוגמא

צרו קשר באמצעות הטופס

להיות בקשר

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ חינם
נגישות