טכנאי שיניים


טכנאי שיניים פתח תקוה


זקוקים לטיפול שיניים? בעת פנייה אל מרפאת שיניים לצורך ביצוע טיפולים יהיה צורך במרבית המקרים להשתמש בהתקנים שונים, הללו יותקנו בתוך פיו של המטופל, ויחפו על הנזק שנוצר במשך השנים בשיניים הטבעיות שלו. סתימה, כתר, גשר, שתל וכן הלאה מוגדרים כהתקן. יש לדעת כי רופא השיניים הוא זה שמבצע את הטיפול בתוך פיו של הפציינט, אך על הכנת ההתקנים מופקד איש מקצוע מתחום שונה, הלא הוא טכנאי שיניים בפתח תקווה. הוא מבצע את הכנת ההתקנים במעבדת השיניים בהתאם להזמנתו של רופא השיניים.
מה נדרש מטכנאי שיניים?
טכנאי שיניים נדרש לבצע את הכנת ההתקן בצורה המיטבית והאיכותית ביותר. לשם כך עליו לעבור הכשרה בתחום רפואת השיניים, הכשרה זו כוללת טכנאות שיניים, אנטומיה, מיקרוביולוגיה, פיזיקה, כימיה ועוד. כיוון שככלות הכול ההתקן שהוא מייצר עתיד ללוות פציינטים לאורך שנים, בעת ביצוע פעולות יומיומיות נחוצות, חשיבות רבה יש לאיכות ההתקן ולאופי הייצור שלו. משכך על טכנאי שיניים בפתח תקווה להיות בעל סבלנות ויכולת טכנית מתאימה למקצוע, כמו כן עליו להיות בעל הסמכה מתאימה.
הנחיות משרד הבריאות
חובה על מעבדת שיניים לעמוד בהנחיות של משרד הבריאות הרלוונטיות לתחום טכנאות שיניים. הנחיות אלו מבטיחות כי העבודה נעשית על הצד הבטוח והטוב ביותר, כך שההתקנים אכן יהיו מתאימים לתכליתם, וימלאו את תפקידם בפיו של המטופל לאורך זמן.
טכנאי שיניים בפתח תקווה

צרו קשר באמצעות הטופס

להיות בקשר

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ חינם
נגישות