מעבדת שיניים

מעבדת שיניים-מדיקל שן אור

מעבדת שיניים בבעלות אורירז קומיטאו הוקמה בשנת 1993


אורירז קומיטאו וציוותו מתמחים בייצור טכני מתקדם ביותר של שחזורים טכניים מכל הסוגים הקיימים ברפואת השיניים!!! אורירז קומיטאו טכנאי השיניים בדרגת אומן הקים את מעבדת השיניים מתוך ידע רב, מושכל והבנה רבה במקצוע כ טכנאי שיניים , מאז ומתמיד הוא התמחה בייצור שיניים תותבות איכותיות ביותר ואכן חוג לקוחותיו רב ביותר עם המלצות חמות!!!
אורירז קומיטאו רכש ניסיון וידע מרופאים וטכנאים רבים מסבו יוליאן קומיטאו גם ב מעבדת שיניים, למד את מקצוע טכנאות השיניים ובהכשרה יסודית ומקצועית. בתחילת דרכו אורי רכש מיומנות מקצועית טכנית ב מעבדת שיניים מנחם זילברשטיין שהינו טכנאי שיניים מומחה הבוחן הממשלתי מתאם משרד הבריאות .
כמו כן אורירז קומיטאו שירת בחלק משירותו הצבאי במעבדת פה ולסת בתל השומר במרפאת המומחים / מעבדת שיניים כמש"ק מעבדה!!! המרכז ל שיניים תותבות הינה מעבדת שיניים העובדת בצמוד עם רופאי שיניים בכירים !!! מעבדת השיניים מדיקל שן אור מייצרת תותבות בשיטות החדשות והיעילות ביותר שקיימות בעולם עם חומרים איכותיים ביותר, גרמנים ואמריקאים בלבד. ללא פשרות (זו לא סיסמה) הקדמה בראש כי זו מחויבותינו עבורכם!!!
קבלת שירות ללא מאמץ על ידנו באופן יעיל אישי ומקצועי !!! הזמינו אותנו עוד היום לפגישת ייעוץ בביתכם ,לתיקון חידוש או תותבות חדשות חלקיות /שלמות שירות זמין שעות צוות של רופא וטכנאי שיניים מגיע לאחר תאום טלפוני למקום מושבו של המטופל בעת הצורך!!!
שירות יעיל עבור המטופל כאשר אין ביכולתו מסיבה כלשהיא להגיע למרפאת שיניים / מעבדת שיניים ולקבל עזרה ראשונה לשיפור המצב והנוחות של השיניים התותבות.
מעבדת שיניים המתמחה ב שיניים תותבות חייבת להיות בעלת ניסיון של שנים וידע לא מבוטל .
על מנת להקים מעבדת שיניים יש צורך להיות טכנאי שיניים בעל רישיון טכנאות שיניים מטעם משרד הבריאות.
על מנת לקבל רישיון על הטכנאי יש לעבור בחינות והסמכות שונות ויש גם סולם דרגות מקצועי : מעשי , מוסמך, אומן ,מומחה. שימו לב הרבה מהמעבדות שקיימות בארץ מתנהלות ללא רישיון של משרד הבריאות ועל ידי טכנאים ללא הסמכה מתאימה להתעסקות במקצוע הנ"ל!!!
הצוות של אורירז קומיטאו במעבדת השיניים מחויבים למיומנות טכנית גבוהה מאוד על מנת לייצר מוצר ברמת גימור מעולה. נדרשת ההשכלה והכשרה הנכונה וכן ראייה חדה וחוש טכני מפותח . העבודה במעבדת השיניים היא עבודת אמנת שכן דורשת ידע רפואי וטכני כאחד ,כישרון ויצירתיות נכונה, כאשר מדובר במטופל הנזקק לשחזור שיניים חסרות ולהתקן המורכב מאוד במטופל!!!
למעבדת השיניים מדיקל שן אור אלפי המלצות מלקוחות של המרכז לשניים תותבות , המעבדת השיניים מעניקה שירות גם מחוץ למעבדה לבעלי נכויות ומוגבלויות בבית ללא מאמץ מצד הלקוח כמוכן בכל מקום בו הלקוח נמצא! בתי חולים ,בתי אבות ועוד ועוד!!!
מעבדת השיניים מעניקה שירותים לגופים רבים
רופאי שיניים כלליים ומומחים , מעבדות אוניברסיטה, בתי אבות , בית חולים , מעבדות צבאיות , קופות חולים ,לקוחות פרטיים בארץ ובחו"ל!!!

צרו קשר באמצעות הטופס

להיות בקשר

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ חינם
נגישות