טכנאי שיניים בהרצליה

טכנאי שיניים 


אמנם על כיסא הטיפולים במרפאת השיניים אתם פוגשים את רופא השיניים, ידיו הן אלו שמתעסקות בתוך הפה שלכם ומבצעות את הפעולות הנחוצות לשם השלמת הטיפול.
אך לעבודתו של טכנאי שיניים חשיבות רבה. מה הוא עושה? מה החלק שלו בביצוע טיפול השיניים שלכם? והאם זה משנה לכם מיהו הטכנאי שיבצע את הפעולות הקשורות לטיפול השיניים שלכם?
עבודה יסודית ומדויקת
טכנאי שיניים הוא האדם שעומד מאחורי ההתקנים השונים המיוצרים לצורך ביצוע הטיפול. עבודתו תומכת במשימתו של רופא השיניים, והוא זה שמכין את ההתקנים הנדרשים בהתאם להזמנתו של הרופא. הטכנאי הוא זה שמכין את הסתימות, שתלים, שיניים תותבות, גשרים ועוד. כאשר רופא השיניים הוא זה שמעביר את ההנחיה לגבי ההתקן הנדרש לצד הוראות מדויקות להכנה מתאימה ומדויקת.
איכות של עבודה ושל חומרי גלם

טכנאי שיניים אומן מוציא תחת ידיו התקנים באיכות גבוהה, כאלו שישתלבו היטב בפיו של המטופל, ויחזיקו מעמד לאורך זמן. לשם כך חשוב כי ייבחרו חומרי גלם איכותיים ביותר. רק מאלו ניתן לייצר התקנים איכותיים, מלבד זאת חובה לשים לב לתהליך ההכנה ולדיוק בשלב זה, רק כך יהיה ההתקן איכותי, מתאים ומותקן בהצלחה בפיו של המטופל.
בשביל להיות טכנאי שיניים צריך ידע מקצועי, יכולת טכנית והרבה סבלנות. כמו כן על מעבדת שיניים לעמוד בדרישות התקנים של משרד הבריאות.
טכנאי שיניים ברמת גן

צרו קשר באמצעות הטופס

להיות בקשר

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ חינם
נגישות