טכנאי שיניים ברמת גן

טכנאי שיניים 


כל רופא שיניים המציע שירות של טיפולי שיניים לפציינטים, זקוק ל טכנאי שיניים ברמת גן. הלה מהווה חלק נחוץ ובלתי נפרד מרפואת השיניים. מתפקידו של טכנאי השיניים לספק לרופא המטפל את ההתקנים לצורך ביצוע הטיפולים. נוצר חור בשן? יש צורך לבצע שתל? גשר? כתר? אמנם את ביצוע הטיפול - כמו גם את בחירת הטיפול המתאים - יבצע הרופא. אך בניית ההתקן זו פעולה שנמצאת תחת סמכותו של טכנאי שיניים.
מה עושים ב מעבדת שיניים ?
וזו העבודה המתבצעת במעבדת שיניים, על ידי טכנאי שיניים.
מעבדת שיניים זה המקום בו מכינים את ההתקנים השונים הנדרשים לשם ביצוע הטיפול. שתלים, סתימות, כתרים ויתר ההתקנים המיוצרים במעבדה, בהתאם לצורך ולהגדרה של הרופא המטפל. טכנאי השיניים מצויד בכלי עזר מתאימים ובחומרי גלם ייעודיים, בעזרתם הוא מכין את ההתקנים כפי בקשתו של רופא השיניים.
שיתוף פעולה הדוק בין הרופא ובין הטכנאי
בין רופא השיניים ובין מעבדת השיניים קיים שיתוף פעולה הדוק. בעוד הרופא הוא זה שמבצע את הטיפול בתוך פיו של הפציינט, הרי הטכנאי מבצע את הפעולות הנדרשות לשם הכנת ההתקנים הנדרשים לשם ביצוע הטיפול כנדרש. בשביל שהטיפול אכן יתברר כמוצלח, וילווה את המטופל לאורך זמן בנוחות ובשלמות, חשוב לבחור בטכנאי שיניים אמין שתוצריו ידועים באיכותם ובעמידותם. במיוחד אם מדובר בהתקן שנראה במבט עין, כמו כתר לשן קדמית או שתל. תוצר איכותי ילווה את המטופל לשביעות רצונו לאורך זמן.

שיניים תותבות היינה התמחות , יש צורך בידע לא מבוטל וכן בניסיון רב שנים . כל פה הוא מקרה לגופו והניסיון בתחום השיניים תותבות מאפשר התאמת תותבות בצורה מושלמת לכל מקרה.

טכנאי שיניים ברמת גן

צרו קשר באמצעות הטופס

להיות בקשר

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ חינם
נגישות