טכנאי שיניים ברעננה

טכנאי שיניים


טכנאי שיניים ברעננה
בשביל לעסוק בהכנת התקנים המיועדים למטרת טיפול שיניים יש לעבור הסכמה בתחום טכנאות שיניים. מדובר בתחום מבוקש ושימושי ביותר. כיוון שבעת ביצוע טיפולי שיניים יזדקק רופא השיניים, במרבית המקרים לעבודה של טכנאי שיניים ברעננה. שכן כאשר במהלך ביצוע הטיפול יתברר כי יש צורך בסתימה, בכתר, בשתל או בגשר, הרי יפנה הרופא אל מעבדת שיניים אתה הוא עובד בשיתוף פעולה. ויזמין את ההתקנים הנדרשים לצורך התקנה בפיו של הפציינט.
הכשרה מקצועית ברעננה טכנאי שיניים מוסמך הוא אחד כזה שלמד את רזי המקצוע, ורכש את היכולות ואת הידע הנדרש, לשם הכנת התקנים המיועדים לרפואת השן. במהלך הלימודים יושם דגש על אנטומיה של מערכת הלעיסה, כימיה, יסודות של טכנאות שיניים, מיקרוביולוגיה ועוד. יש לדעת כי מדובר בתחום שנחשב אמנם טכני, ולא מתבצע על גופו של המטופל, אך המשימה חייבת להתבצע על הצד הטוב ביותר. כיוון שמדובר על התקנים שיהיו נוכחים בתוך פיות של מטופלים, וילוו אותם במהלך תקופות משמעותיות בחיים שלהם. רק התקן איכותי ומדויק ימלא את המשימה כראוי.
הנחיות של משרד הבריאות
בגלל שמדובר בתחום רגיש הדורש שימת לב מיוחדת, יש הנחיות מדויקות של משרד הבריאות, הללו מחייבות את טכנאי השיניים ואת המעבדות. לדוגמה, משרד הבריאות מנחה מהו הגודל המינימלי הנדרש עבור מעבדת שיניים, כיצד יבוצע האוורור של המעבדה, ופרטים נוספים הבאים להבטיח את איכות התוצרים.

שיניים תותבות היינה התמחות , יש צורך בידע לא מבוטל וכן בניסיון רב שנים . כל פה הוא מקרה לגופו והניסיון בתחום השיניים תותבות מאפשר התאמת תותבות בצורה מושלמת לכל מקרה.


טכנאי שיניים ברמת גן

צרו קשר באמצעות הטופס

להיות בקשר

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ חינם
נגישות